wyszukiwanie zaawansowane
» Zasady wysyłki

Waluta

Kontakt

  • R410 Sp z oo
    02-672 Warszawa
    ul. Domaniewska 47/10
    NIP: PL5213691893
  • E-mail:sprzedaz@r410.pl
  • Telefon733 851 356
  • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Zasady wysyłki

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS, RABEN lub dostarczamy
do 
Paczkomatów InPost.
W większości przypadków (dotyczy to zakupu kompletnych urządzeń klimatyzacyjnych) wysyłka jest bezpłatna.

 


Sposób dostawy
 
Koszt dostawy z VAT Uwagi dodatkowe

Odbiór osobisty


0 zł
 

po wcześniejszym uzgodnieniu czasu i miejsca odbioru
 

 

 

Paczkomaty InPost (przedpłata)

11 zł


Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Za pośrednictwem Paczkomatów InPost możesz odebrać towar o wartości do 5000 zł brutto.
Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 3 dni kalendarzowe - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost.
Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomatów dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg.

 
 

 

 

Paczkomaty InPost (pobranie)

13 zł

 

Przesyłka kurierska GLS

paczka do 31,5 kg
(przedpłata)

17 zł

 

Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru).
Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

 

 

Przesyłka kurierska GLS

paczka do 31,5 kg

(pobranie)
22 zł

 

Przesyłka kurierska RABEN euro paleta

(przedpłata)

120 zł

 

Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - palety każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, folia stretch, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru).
Przesyłki docierają do adresata w ciągu 2 dni roboczych po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

 

 

 

Przesyłka kurierska RABEN euro paleta
(pobranie)

130 zł

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl